Kategori 4


Kategori 4 (orientalisk och elegant typ, hårlösa och rexar)


SE*Nulli Secundus Cornish Rex S*Axiom's Cornish Rex
Ulrika Stigsdotter Carenvall
Lyckhemsgatan 8B - 462 35 Vänersborg
Lena Windius
Fässberg Mellangård 7- 431 44 Mölndal
Tel: 0709-795422
Email: stigsdotter.carenvall@telia.com
Tel: 070-5478821
Email: windius@axioms.se
Hemsida Hemsida: http://axioms.se
   
   



S*Shadowland's Devon Rex S*Shadowland's Devon Rex
Hans & Lotta Kragh
Idunagatan 40 - 431 44 Mölndal
Helen Hallberg
Kondensatorsgatan 9 - 421 34 V Frölunda
Tel: 031-82 60 47
Email: lotta.kragh@shadowlands.se
Tel: 031-82 61 22
Email: helen.hallberg@shadowlands.se
Hemsida: http://www.shadowlands.nu Hemsida: http://www.shadowlands.nu
. .
   



San-T-Ree Siames & Orientaliskt korthår S*Asynjas Siames & Orientaliskt korthår
Eiwor Andersson
Hönekullavägen 43C - 435 44 Mölnlycke
Helle Rasmussen-Theliander
Årbol 300 - 464 63 Brålanda
Tel: 031-88 22 20
Email: eiwor.andersson@swipnet.se
Mobil: 0708-92 49 46
Email: helle@rasmussen-theliander.se
Hemsida: http://www.san-t-ree.se/ Hemsida: http://www.asynjas.se FB-sida
. .

 

 

 
SE Älvprinsessan's Siames & Orientaliskt korthår  
Veronica Wallenbert
Lilla Arödsgatan 5A - 422 42 Hisings Backa
 
Tel: 031-7769708 Mobil: 0709-837747
Email: v.rix.vw@gmail.com
 
Hemsida: http://www.alvprinsessans.se